Klemko LED driver 1-12.5W 3-32V 350-700mA – Niet dimbaar – LED-DRV-12.5 – Wit
 39,95 Incl. btw
Op voorraad
Je bespaart 7.50%
Je bespaart 10%
Je bespaart 15%
Gratis Verzending Gratis verzonden vanuit Enkhuizen
Gratis retourneren Gratis retourneren binnen 30 dagen
dezelfde dag verzonden Voor 17.00 besteld, dezelfde dag verzonden
Krachtige Klemko® LED-DRV-12.5 Voeding voor Verlichting
Specificaties
Materiaal
Aansluitspanning (V) 12 V
Product lengte (mm) 99 mm
Product breedte (mm) 39 mm
Product hoogte (mm) 24 mm